נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

עורך דין להליכי גירושין

משרד עורכי דין אורן סולן מלווה במסירות, בנאמנות ובנחישות לקוחות המצויים בהליכי גירושין. אנו מודעים לרגישויות המיוחדות שמלוות את ההליכים הללו, כמו גם את השלכותיהם הגורליות על חייהם של חברי המשפחה כולה – בוגרים וילדים כאחד. על כן, אנו הופכים כל אבן על מנת שזכויותיהם והאינטרסים של לקוחותינו יישמרו, וזאת תוך שמירה על רווחת המעורבים ככל האפשר.

חשיבותו של ייעוץ וייצוג משפטי בגירושין

אם אתם מתלבטים לגבי פנייה לעורך דין לצורך הליכי גירושין חשוב לנו שתכירו מספר עובדות מרכזיות. ראשית, ייתכן שאתם מצויים בתחילת הדרך והיחסים עם הפרוד עוד מתנהלים בצורה סבירה, אך בהמשך הדרך צפויים לשניכם לא מעט החלטות, שלא פעם מלוות בחילוקי דעות. לכן, עם הזמן נוטים להופיע גם רגשות שליליים המעיבים על כושר השיפוט, ועלולים להוביל צעדים נמהרים. תפקידו של עורך הדין הוא לסייע לכם להתבונן על הנושאים באופן אובייקטיבי, ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר. שנית, כל החלטה שתקבלו עשויה להיות בעלת השפעה מכרעת על עתידכם, החל מנושא המשמורת, דרך הסדרי הראייה, דמי המזונות, חלוקת הרכוש, ועד לפנייה אל בית דין רבני או בית משפט לענייני משפחה. לכן, כל צעד חייב להתבצע כאשר אתם מבינים את זכויותיכם וחובותיכם, את האפשרויות הפתוחות בפניכם ואת השלכותיהן. תפקידו של עורך הדין הוא ללוות אתכם ולהוות משענת איתנה בתקופה סוערת זו, כך שההחלטות שיתקבלו יהיו הטובות ביותר עבורכם, וימנעו תסבוכות מיותרות.

לפעול באופן חכם, רגיש ונחרץ

לאור ניסיון רב שנים אנו מסוגלים לזהות את המצבים שבהם ניתן להימנע מעוגמת נפש מרובה, מהליכים ארוכים ומהוצאות גבוהות. במקרים מסוימים ניתן לסגור את העניינים מחוץ לכותלי בית המשפט באמצעות הסכם גירושין, וברוח טובה ככל האפשר. מאידך, ישנם מצבים בהם ברור לנו שצריך להסיר את הכפפות ולפעול בכל האמצעים החוקיים כדי לשמור על זכויותיכם. יתר על כן, ביכולתנו לזהות את המהלכים שנוקט הצד השני ולתת להם מענה מהיר והולם, מבלי להיסחף אחר דאגות ולחצים שאינם מועילים לכם. אך מעל הכול, אנו נמצאים כאן בשבילכם ופועלים למענכם מתוך הבנה של הקשיים והמורכבויות שמלווים תקופה זו בחייכם.

לקביעת פגישה ומידע נוסף, התקשרו למשרדנו בטלפונים 04-8668881 או 050-8433334.