נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

תפקידו של עורך דין מיסוי מקרקעין

עורך הדין אורן סולן מתמחה בכל הקשור לעסקאות נדל"ן ומטפל בכל שלביהן, החל מתכנון ובנייה ועד למיסוי מקרקעין. בתחום המיסוי אנו מעניקים שירות מקצועי ומקיף עבור כל שיקולי והיבטי המס הכרוכים בעסקה, אשר לא אחת מכריעים באם היא אכן מוצלחת וכדאית עבורכם.

מיסי מקרקעין והגורמים המשפיעים עליהם

יש לדעת כי עסקאות מקרקעין כרוכות בתשלום מיסים, שלעיתים מטים את הכף אודות כדאיותן. המיסים כוללים מס שבח, מס שבח אינפלציוני, היטל השבחה, מס רכישה, ומס הכנסה על השכרת דירות ונכסים. בתוך כך, היטלי המס אינם אחידים ומשתנים בגובהם או בקבלת פטור מהם בהתאם לנתונים הספציפיים של כל אדם ועסקה. כך למשל, תשלום המיסים משתנה במדיה שמדובר בנכס נוסף או יחיד, באם רוכש הדירה הינו עולה חדש או נכה, וכן אם הדירה התקבלה כירושה, מתנה או כחלק מחלוקת רכוש בהליך גירושין .כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות מרובה להכרת דרישות החוק ולכן גם שירותי עורך דין מיסוי מקרקעין הינם קריטיים בעסקאות נדל"ן.

בחינת כל מקרה לגופו

עימנו כל תחום מיסוי בעסקת נדל"ן נבחן לגופו, כאשר במהלך הבחינה נבדקת אפשרות לקבלת הנחות ופטור, ומחושבת עלות המס על העסקה. הבחינה נשענת על ידע והבנה מעמיקים בתחום, המאפשרים לנו לספק תכנון מס מלא גם עבור מקרים מורכבים. התכנון עצמו מבוצע בשקיפות מלאה מול הלקוח, תוך חשיבה יצירתית ושמירה על יושרת ההליך והדיסקרטיות שלו. חשוב להדגיש כי שירותי המס שלנו ימנעו ביצוע טעויות קריטיות, ויחסכו מכם הפתעות לא נעימות במהלך ביצוע העסקה, במעמד החתימה ולאחריו.

שירותי מיסוי מלאים

אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי מקיף ומלא עבור מיסוי מקרקעין, המותאם למאפייני כל מקרה ועסקה. אנו בוחנים את כדאיות העסקה, אפשרויות להקל בתשלומי המס עבורה, וכן את יכולת הלקוח לעמוד במימונה. הליווי כולל בין היתר ייעוץ מס וקבלת חוות דעת ואישורים מראש, וממשיך לטיפול בנושאי מיסוי מול הרשויות לרבות כל הקשור בהשגות ושומות.

שירותי עורך דין מיסוי מקרקעין

לקבלת שירותי עורך דין מיסוי מקרקעין התקשרו אל משרד עו"ד אורן סולן בטלפונים          

04-8668881 ו- 050-8433334.

נשמח לעמוד לרשותכם, לקבוע פגישת היכרות ולספק פרטים ומידע נוסף בנושא.