נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

תביעות נזיקין

משרד עורכי הדין אורן סולן מעניק ליווי משפטי בתביעות נזיקין המוגשות במגוון רחב של תיקים וערכאות. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו עורכי דין מצטיינים העושים כל מאמץ אפשרי במטרה להביא למימוש זכויותיהם המלאות ולספק להם פיצוי הולם.

ליווי משפטי בתביעות נזיקין

למעשה, תחת המונח "נזיקין" מצויה שורה ארוכה של נושאים ותחומים. בין היתר, ענף זה עוסק בנזקים שנגרמו לרכוש, למשל עקב תאונות, פריצות או רשלנות מטעמם של גורמים שונים. במקרים אלו ניתן לתבוע את חברת הביטוח שסיפקה את הפוליסה לאותו הרכוש, ולעיתים גם להגיש תביעת נזיקין בבית המשפט כנגד הגורם האחראי. כמו כן, ישנן תביעות בגין נזקי גוף, למשל לאחר תאונות דרכים, תאונות עבודה, אירועים אלימים, רשלנות במתן טיפול רפואי וכדומה. גם כאן, יש לתבוע את חברת הביטוח הרלוונטית וכמו כן ניתן להגיש תביעה כנגד הגורם הרשלני או האחראי לפגיעה. בד בבד, יש לפנות אל המוסד לביטוח לאומי לצורך קבלת זכויות שונות, כגון הכרה כנפגע עבודה, אחוזי נכות, מענקים חד פעמיים, קצבאות וסוגים נוספים של סיוע.

מורכבותו של תחום הנזיקין

יש להבין כי תביעות נזיקין והליכים נוספים הקשורים בנזקי רכוש וגוף, עשויים להיות מורכבים וארוכים. זאת מאחר שמהצד השני עומדים לא פעם גורמים בעלי כוח, כגון רשויות מקומיות, מוסדות רפואיים וחברות ביטוח, העושים כפי יכולתם על מנת למזער את אחריותם ולהקטין את חובתם בפיצויים. יתר על כן, בתביעות אלו יש להוכיח את הנזקים שנגרמו באמצעות מסמכים, חוות דעת ותיעודים שונים, ולא פעם גם להוכיח רשלנות של צד אחר ואת הקשר בין ההתרשלות לבין הנזק. בדיוק לשם כך אנו עומדים לרשותכם ומלווים אתכם בכל צעד, החל מהערכת סיכויי התביעה, דרך ההליכים הבירוקרטים והמשפטיים, ניהול משא ומתן מול הצד השני, ועד להשגת זכויותיכם. חשוב להדגיש כי אנו מכירים בחשיבותם של הפיצויים והזכויות הנוספות לצורך שיקום הנזקים שנגרמו לכם, ונהפוך כל אבן על מנת שתקבלו אותם במלואם.

למידע נוסף וקביעת פגישה, פנו אלינו כבר עכשיו בטלפונים 04-8668881 או 050-8433334.