נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

משרד עורכי דין מקרקעין חיפה

משרד עורכי הדין אורן סולן נמנה על מהמובילים והמוכרים בתחום המקרקעין בחיפה. עו"ד אורן סולן בוגר תואר ראשון LLB במשפטים,ותואר שני LLM מאוניברסיטת חיפה (התמחות במשפט פלילי). בחר להתמחות בכל הקשור לדיני מקרקעין, לרבות תכנון ובנייה ותמ"א 38. הידע העשיר והניסיון הרב שצבר לאורך השנים, מתבטאים בין היתר בהיותו חבר בוועדת תכנון ובנייה לשכת עורכי דין של מחוז חיפה, ובוועדת מקרקעין לשכת עורכי הדין מחוז חיפה. על כן, ביכולתנו להציע סל כלים איכותי ומדויק עבור לקוחות פרטיים, קבלנים ויזמים כאחד, ואנו מהווים בחירה מתבקשת עבור משרד עורכי דין מקרקעין חיפה והסביבה.

לבצע עסקאות מקרקעין - רק עם מומחים בתחום

בין אם מדובר באדם פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירה, או בלקוחות עסקיים ומשקיעי נדל"ן, מדובר בעסקאות גדולות ומורכבות העומדות על סכומי כסף גבוהים במיוחד. יתר על כן, ביצוען באופן נכון ומיטבי מהווה מדד קריטי להצלחתן ולעתידם הפיננסי של הצדדים המעורבים. לכן, בעת ביצוע עסקת נדל"ן ומקרקעין קיימת חשיבות גדולה לפנייה אל משרד עורכי דין מקרקעין חיפה, שנושאים אלו מהווים את התמחותו העיקרית.

ליווי מגוון סוגים של עסקאות נדל"ן

בהיותנו מומחים בדיני מקרקעין ונדל"ן יש באפשרותנו לספק שירות, ליווי וייצוג משפטי צמוד ואיכותי לקשת רחבה של לקוחות, מצבים וצרכים. שירותינו כוללים בין היתר ליווי עסקאות מכירה ורכישה של נכסים פרטיים, מסחריים ותעשייתיים, לרבות ליווי הליכי ניהול והשכרת נכסים. בנוסף, אנו מלווים קבוצות רכישה, פרויקטים של תמ"א 38, הליכי פינוי ובינוי ועסקאות קומבינציה.

מעטפת שלמה של ליווי משפטי

אנו מלווים כל פרויקט או עסקת נדל"ן בשלביהם השונים, ולקוחותינו נהנים משירות מלא, מקיף ואיכותי ביותר. הליווי האישי כולל בין היתר בחינת כדאיות משפטית וכלכלית של עסקאות מקרקעין, שירותי ייעוץ מס, בחינת הליכי תכנון, עריכת כול סוגי החוזים, עריכת חוות דעת מקצועית, וניהול משא ומתן. בנוסף, אנו מלווים הליכי חלוקה ואיחוד של מגרשים, בחינת זכויות ורישום בטאבו, הליכים של רישום בתים משותפים, טיפול בנושאי תב"ע, פירוק שיתוף, הפקעת והפשרת קרקעות, דמי היוון וחכירה במנהל מקרקעי ישראל.

פנו אל משרדנו

להזמנת שירותי משרד עורכי דין מקרקעין חיפה אל תהססו לפנות אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם, לקבוע פגישה ולספק כל מידע רלוונטי בטלפונים הבאים:  04-8668881 ו- 050-8433334.