נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

ליווי מקיף מטעם עורך דין לענייני מקרקעין

לקוחות משרדנו נהנים משירותים מקיפים של עורך דין לענייני מקרקעין, המיועדים להיטיב עימם ככל האפשר ולספק מענה שלם לכל מטרותיהם. שירותינו כוללים ליווי אישי וצמוד לכל לקוח ונשענים על המתמחות מעמיקה ואיכותית בנושאי מקרקעין, לרבות תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין ותמ"א 38. הליווי האישי והמסור של משרדנו מוענק ביושרה ובהגינות, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה ועל האינטרסים של הלקוח באופן החסכוני והכדאי ביותר.

התמחות במקרקעין ונדל"ן

דיני המקרקעין הינם תחום התמחותו העיקרית של משרד עו"ד אורן סולן, ולכן אנו אוחזים בכל הניסיון והידע על מנת לספק מענה שלם לקשת רחבה של צרכים, עבור כל סוגי עסקאות הנדל"ן. יתר על כן, אסמכתא למומחיותנו מהווה חברותו של עוה"ד אורן סולן בוועדת המקרקעין של לשכת עורכי הדין, ובוועדת תכנון ובנייה לשכת עו"ד במחוז חיפה. בין היתר, אנו מעניקים ייצוג משפטי וליווי עבור עסקאות נדל"ן של רכישת או מכירת בתים פרטיים, בנייני מגורים, מגרשים, מבני מסחר ותעשייה. אנו מלווים את כל הליכי העסקה ועונים לכל צרכי לקוחותינו החל משלבי בחינת כדאיות העסקה, דרך תכנון המס עבורה, עריכת חוזים, ייצוג מול רשויות, קבלת חוות דעת מקצועיות, ניהול משא ומתן, ועד להגשת תביעות וערערים.
מענה מלא לצרכי נדל"ן שונים

התמחותנו במקרקעין מאפשרת לנו להעניק ללקוחות פרטיים וחברות ליווי מלא לכל סוג של עסקה, החל משלב רכישת השטח ולאורך כל שלבי הפרויקט, ועד לליווי עסקאות של השכרת ומכירת נכסים. בין היתר, אנו מתמחים בליווי חברות בהליכי מכירה, השכרה וניהול של מתחמי מגורים, מסחר ותעשייה, לרבות הליכי איחוד והליכי חלוקה של חלקות. בנוסף, מצויים בידינו כל הידע והכלים הדרושים לליווי פרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי, פירוק שיתוף, עסקאות של קבוצות רכישה ועסקאות קומבינציה. הליווי מקיף את כל צרכי העסקה לרבות עריכה וחתימה על חוזים, ייעוץ מיסוי, זכויות ורישום בטאבו, הפקעת והפרשת מקרקעין, וסכסוכי שכנים.

שירותי עורך דין לענייני מקרקעין

להזמנת שירותי עורך דין לענייני מקרקעין וקבלת מידע נוסף בנושא,

התקשרו אל משרד עו"ד אורן סולן בטלפונים    04-8668881 ו- 050-8433334.      

אנו נפעל בעניינכם באופן יעיל וכדאי עד להשגת תוצאות אופטימאליות.