נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

חשיבותו של עורך דין מקרקעין מומלץ

משרד עורכי דין אורן סולן מתמחה בדיני מקרקעין, לרבות תכנון ובנייה ותמ"א 38. התמחות בלעדית זו מקנה למשרדנו יתרונות מהותיים, מהם נהנים לקוחות הרבים הפונים אלינו כגון יזמים, קבלנים ואנשים פרטיים. כל אחד מלקוחותינו, גדול כקטן, זוכה לליווי אישי מלא, מקצועי ונטול פשרות, ולפיכך רבים מהם ממליצים על שירותינו לחבריהם ומכריהם. על כן, אנו מהווים בחירה מתבקשת עבור עורך דין מקרקעין מומלץ, והצוות המקצועי שלנו ילווה גם אתכם באופן מיטבי והיעיל ביותר לכל אורכן של העסקאות.

ליווי צמוד בעסקה גדולה ומשמעותית

מרבית האוכלוסייה מבצעת מעט מאוד עסקאות נדל"ן וכל אחת מהן כרוכה בסכומי עתק. מעצם היותן כה משמעותיות, ולמעשה הגדולות ביותר שתבצעו בחייכם הפרטיים, חשוב מאוד לבחור עבורן בשירותי עורך דין מקרקעין מומלץ המספק ליווי צמוד לכל אורכו של ההליך. זהו בדיוק השירות שמשרדנו מספק ללקוחות פרטיים וחברות, העונה לכל צרכי העסקה או הפרויקט תוך חתירה לייעול ההליכים ולהשגת תוצאות אופטימאליות. שירותינו מתחילים כבר בשלבים המוקדמים של רכישת שטח והליכי תכנון, וממשיכים לכל אורך העסקה או הפרויקט עד לסיומם, בין אם בכניסה למגורים, מכירה או השכרה של הנכס.

ליווי סוגים שונים של עסקאות נדל"ן

אנו מחזיקים בכל הידע, ניסיון והיכולות הנדרשות לליווי מלא של כל עסקת נדל"ן, העסקאות הבאות:

  • ליווי עסקאות הכוללת מכירה והכשרה של נכסים - עבור לקוחות פרטיים וחברות, לרבות ליווי, מכירה ורכישה של מתחמי מגורים ותעשייה, וכן ליווי וסיוע לחברות בהשכרת וניהול נכסים מסחריים.
  • ליווי פרויקטים של תמ"א 38 והליכי פינוי בינוי - בחינת כדאיות העסקה, עריכת חוזים מול יזמים וקבלנים, התנהלות מול הרשויות, וליווי מלא של פרויקט השיפוץ והבניה עצמו.
  • ליווי הליכים של איחוד וחלוקת קרקעות.
  • הליכי רישום בתים משותפים.
  • ליווי מלא של קבוצות רכישה.

שירותי עורך דין מקרקעין

להזמנת שירותי עורך דין מקרקעין מומלץ התקשרו אל משרד עורכי הדין אורן סולן בטלפונים

04-8668881 ו- 050-8433334.

פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה ולקבלת מידע ופרטים נוספים בנושא.