נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

דירה בירושה

ניהול נכון של עזבון

מוות של חבר משפחה הוא אף פעם לא דבר נעים וגם לא קל לעיכול. כמובן שסידורי הלוויה, השבעה והאבל הם נוראיים, אך גם לאחר מכן, בשלב חלוקת הרכוש והירושה יכולות להיווצר לא מעט בעיות. קורה לא אחת שמשפחות ואחים נחצים ורבים בעקבות ירושות וצוואות, וכך נגרמים משברים שקשה לעיתים לצאת מהם. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם כל עניין הצוואה היא באמצעות עורך דין המתמחה בירושה ועיזבון, אשר יטפל בכל העניינים הלוגיסטיים בימים הקשים שלאחר המוות.

לרוב, הנכסים הגדולים ביותר שיש לחלק אלו הן הדירות שברשות הנפטר. דירה בישראל היא נכס משמעותי מאוד, וקבלת דירה בירושה דורשת פרוצדורה לוגיסטית לא פשוטה. יש לבצע תהליך שכולל בין השאר רישום דירה בירושה והעברת הנכס אל כל הגורמים הרלוונטיים. לכן, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לשכור עורך דין המתעסק בנושא. עורך דין המתמחה בנושא ירושה מגיע עם סט כלים חשוב מאוד – אמינות, רגישות למצב ומקצועיות אשר תדע לפתור את המחלוקות ולמנוע ריבים שיכולים לפלג משפחות שלמות.

להימנע מבעיות

הדבר החשוב ביותר מבחינת המשפחה הוא לפנות לאותם עורכי דין עם ניסיון בתחום הספציפי של חלוקת עזבון לאחר המוות. רק כך יודעים שזוכים לשירותיו של עורך דין מקצועי עם ניסיון במצבים הבעייתיים הללו, בהם לפעמים הרגשות והאובדן גורמים למעורבים להתנהג בצורה אימפולסיבית, שיכולה לגרום הרבה מאוד בעיות בטווח הארוך. לעיתים, הדבר הנכון הוא למכור את הדירה, או להשכיר אותה לגורם נוסף, אם כי גם אז עלולות לעלות בעיות הנוגעות לתפעול הדירה או הקשר עם השוכר. ניסוח הסכם טוב, ברגישות ובמקצועיות, פותר הרבה מאוד בעיות.

נושא נוסף שעלול לצוץ קשור לביצוע פינוי דירה בירושה בין אם הדייר הוא אחד היורשים ובין אם מדובר בשוכר. הפינוי עלול להיות אמוציונאלי מאוד, שכן מדובר בחפצים אישיים עם משמעות, ובנוסף, עלולות לצוץ בעיות הנוגעות לחוזים ארוכי טווח. גם כאן, עבודה של עורך דין טוב היא יקרה מפז, והיא יכולה לחסוך הרבה כסף וכאב ראש. עורך דין ירושה טוב מחזיר את ההשקעה בו בצורה מהירה.

קבלתם דירה בירושה? זקוקים לשירותיו של עורך דין מקצועי, מנוסה וגם אמפתי ורגיש כדי לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בהצלחה? עו"ד אורן סולן הוא הכתובת המתאימה לכם. לסקירת כלל שירותי משרדו, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 04-8668881