נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

חוזה מכר דירה מקבלן

העסקה הגדולה של חיינו

מרבית האנשים בישראל יבצעו מספר מועט מאוד של עסקאות גדולות במהלך חייהם, לבטח לא כאלו שדומות לעסקה של קניית דירה במיליוני שקלים. אנשים עובדים כל חייהם על מנת לקנות נכס ולשים גג מעל ראשם וראשם של הילדים ובן או בת הזוג שלהם, וזה מסתכם בהרבה מקרים בדירות בתוך בניינים שנבנים על ידי קבלנים. עסקה שכוללת חוזה מכר דירה מקבלן עשויה להיות סבוכה מאד, שכן היא לרוב "דרקונית" ולא נותנת ללקוח הרבה מרחב תמרון. אגב, זוהי לרוב הפעם היחידה בחייהם של אנשים ממוצעים בה הם מתוודעים לצורך של השכרת שירותיו של עורך דין למען קניית דירה.

חשיבות סיועו של עורך דין בעת קניית דירה היא גדולה מאוד בכל הנושא של חוזה קניית דירה מקבלן ויכולה לעשות הבדל של הרבה מאוד כסף. בתוך החוזה הבלתי נגמר, יש סעיפים קטנים רבים מאד שלאו דווקא מטיבים עם הקונה ותפקידו של העורך דין הוא לזהות את הסעיפים הללו, לסמן אותם וכמובן לעזור לקונים להתמקח אל מול הקבלן ולהשיג הטבות והקלות בעלויות. לרוב, עורכי הדין הטובים והמקצועיים יותר מצליחים לייצר הטבות בשווי של כמה אלפי שקלים וכמובן, מכסים את העלות של עצמם.

מכסה את ההשקעה

ישנם רבים שמחליטים לנסות ולעבור על החוזה בעצמם ולהתמקח, אך לרוב זה פשוט לא עובד. עורך דין העוסק בנושא של קניית דירה הוא מנוסה, ויש לו את היכולת וכמובן את המוטיבציה לעזור ללקוחות שלו. אם באפשרותכם לשכור עורך דין שכבר סייע לקונים אחרים באותו אזור או בניין, זה מהווה אפילו בונוס גדול עוד יותר, שכן הוא מכיר את הפרצות בחוזה.

כמובן שהשכרת שירותיו של עורך דין זה לא משהו של מה בכך, אך כפי שהוכיחו המון עסקאות גדולות בעבר, עורכי הדין מצליחים להחזיר את ההשקעה בהם ובנוסף, מספקים בטחון ומהווים גורם נוסף שעומד לצד הקונים כאשר הם חותמים על חוזה של מיליוני שקלים מול חברה גדולה. הסיוע והתמיכה בחתימה על חוזה רכישת דירה מקבלן הם לא פחות חשובים מהכסף, ועבודה עם עורך דין טוב מביאה המון יתרונות שלא תמיד ניתן לאמוד אותם בכסף.

מתכננים לרכוש דירה מקבלן בקרוב? חשוב לכם לעבור את זה בהצלחה ולהימנע מטעויות לא נעימות שעשויות לעלות לכם, בסופו של דבר, לא מעט כסף? עו"ד אורן סולן הוא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת כלל שירותי משרדו, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 04-8668881