נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 04-8668881 / 050-8433334

עורך דין לדיני משפחה

אם אתם זקוקים לסיוע משפטי בנושא הקשור לדיני משפחה, במשרדנו תקבלו ליווי מסור ואישי מטעם עורכי דין בעלי ניסיון עשיר. שירותינו מסופקים בקשת רחבה של תחומים, לרבות הסכמי ממון, צוואות וירושות, ידועים בציבור, וכל הקשור בגירושין – הסדרי ראיה, משמורת, מזונות וחלוקת רכוש. כל זאת, בדגש על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר, חתירה מתמדת אל התוצאות המיטביות עבור לקוחותינו, ומתן תשומת לב לשלמותו ורווחתו של התא המשפחתי.

כמה מילים על סיוע משפטי בדיני משפחה

מטבע הדברים, דיני משפחה מערבים רגישויות שאינן קיימות בתחומים משפטיים אחרים. כאן מעורבים אנשים שמתקיימים ביניהם קשרי קרבה ושייכות, תלות רגשית וכלכלית, וקשת רחבה של מצבים יומיומיים ואחרים. על כן, כאשר מתעוררים צרכים או מחלוקות הנדרשים לסיועו של עורך דין, עליו לפעול במתינות ובשיקול דעת, תוך ראיית התמונה הרחבה שמשפיעה על כלל המעורבים. בד בבד, עליו להיות מחויב בראש ובראשונה לאינטרסים של לקוחו, לספק לו תמונת מצב אובייקטיבית, ולחתור להגשמת מטרותיו וזכויותיו.

שירותי משרדנו בתחום דיני המשפחה

כאמור, אנו מסייעים ללקוחות המשרד בשורה ארוכה של נושאים המערבים דיני משפחה. בין היתר, שירותינו ניתנים בתחומים הבאים:

  • הסכמי ממון – סיוע בעריכת וחתימת הסכם ממון חוקי ותקף, המסדיר את חלוקת הרכוש בין בני זוג בעת פרידה, וכן מסדיר נושאים נוספים.

  • גירושין – ליווי בהליכי גירושין על כל המשתמע מכך, לרבות עריכת הסכמים המקבלים תוקף בבית המשפט, תביעות משמורת, הסדרי ראייה, מזונות אישה וילדים.

  • צוואות וירושות – אנו מסייעים ללקוחותינו בעריכת צוואות חוקיות ותקפות, המשקפות את רצונם. כמו כן, ניתן ליווי משפטי בקיום צוואות וקיום צווי ירושה, ובהגשת התנגדויות לצווים אלו.

  • ידועים בציבור – סיוע לידועים בציבור בכל סוגיה משפטית, לרבות בעת פרידה, ירושות, ניסוח הסכמי ממון והשגת הזכויות מרשויות וגופים שונים.

פנו אלינו לקבלת ליווי משפטי

מלבד האמור לעיל, משרדנו עוסק בנושאים נוספים הקשורים לדיני משפחה ומלווה את לקוחותיו בנחישות ובמסירות לכל אורך הדרך. לקביעת פגישה וקבלת מידע נוסף, הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפונים 04-8668881 או 050-8433334.